We do what others don't
Kreativia

Innowacyjne podejście do tego co robimy daje nam niegraniczone możliwości. Łączymy technologie, kreatywnie myślimy, podejmujemy wyzwania, działamy natychmiast i to pod presją czasu.

Projektujemy, konstruujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy. Potężne możliwości produkcyjne, tylko najlepsze maszyny drukujące, nowe technologie produkcji reklam – wykorzystamy to pracując dla Ciebie. Mając produkcję pod jednym dachem stale kontrolujemy jakość naszych produktów, znamy nasze możliwości i ograniczenia, rozwiązujemy problemy zanim się nimi staną.

Inwestujemy w maszyny innowacyjne i z najwyższej półki, nie akceptujemy półśrodków, ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż takie działanie nas ogranicza i ma negatywny wpływ na naszych Partnerów biznesowych. Akceptujemy tylko najwyższą jakość naszych produktów.

Dla części z Państwa jesteśmy rozpoznawalni pod marką Bartgrafic, wchodzi ona w skład grupy Kreativia, która została stworzona aby połączyć kreatywne rozwiązania i produkcję reklamową.

Synergia naszych marek powoduje, iż nie ma dla nas trudnych projektów. Możliwość zaprojektowania i natychmiastowego prototypowania pozwala nam dopracować wszystkie produkty w najdrobniejszym elemencie.

Mając produkcję pod jednym dachem stałe kontrolujemy jakość naszych produktów, znamy nasze możliwości i ograniczenia, rozwiązujemy problemy zanim się nimi staną.

W Kreativia organizujemy procesy produkcyjne i projektowe według zasady Kaizen której podstawową zasadą jest ciągłe zaangażowanie oraz chęć do ustawicznego podnoszenia jakości firmy i produktu. Zdajemy sobie sprawę jak ważna dla naszych Partnerów jest obsługa zamówienia na każdym etapie.

W naszej firmie wszystkie projekty mają przypisany stały zespół specjalnie oddelegowany do Państwa realizacji. Z sukcesami realizujemy i realizowaliśmy projekty w Polsce i całej Europie, odległości nie stanowią dla naszych ekip montażowych żadnej bariery, przeprowadzaliśmy montaże na terenie Niemiec, Hiszpanii, Rumunii, Irlandii, Francji.

Skupiamy się nie tylko na produkcji i sprzedaży. Chcemy również kierować się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego Kreativia wspiera młodych sportowców, wspomaga akcje charytatywne oraz inne działania społeczne. Dowiedz się więcej: Kreativia – akcje społeczne

 

Management
Wybierz dział
  • Management
Management
Bartosz Kosiba
Bartosz Kosiba
CEO
Hanna Kosiba
Hanna Kosiba
CEO
Klienci

Relacje biznesowe to wzajemne oddziaływanie których podstawą są ludzie, nie są to jednostronne relacje. Świadomie nie używamy terminu klient, ponieważ stawiamy na partnerstwo biznesowe, cenimy sobie profesjonalizm, szczerość i uczciwość biznesową, co owocuje wieloletnią współpracą.

Codzienna praca z Państwem utrwala nas w przekonaniu iż nasze podejście to klucz do wspólnego celu jakim jest ciągły rozwój i kreowanie nowych rozwiązań.

Up
W czym możemy Ci pomóc?
Napisz do nas kontakt@kreativia.pl

Zapisz się do naszego newslettera!