Kariera

Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych. Dysponujemy doświadczonym zespołem grafików, projektantów i konstruktorów oraz własnym zapleczem produkcyjnym, wyposażonym w najnowszy park maszynowy. Wiedza i profesjonalizm naszych fachowców pozwala nam nie tylko podążać, ale i wyznaczać najnowsze trendy.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

Projektowanie oraz sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej elementów reklam i mebli,
nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
przeprowadzanie optymalizacji materiałowej, kosztowej i konstrukcyjnej wyrobów,
inwentaryzacja przestrzeni do projektu i tworzenie wstępnej dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość tworzenia rysunków konstrukcji wyrobów,
  • znajomość oprogramowania z grupy CAD: AutoCAD, Solid Works, Inventor,
  • znajomość takich materiałów jak: profile stalowe i aluminiowe, tworzywa sztuczne i płyty meblowe,
  • poczucie estetyki i wyobraźnia przestrzenna,
  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność.
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość zagadnień z zakresu projektowania mebli i reklam.

Oferujemy:

  • rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz partnerski model współpracy,
  • dostęp do własnego parku maszynowego ( drukarka UV, drukarka Latex oraz frezarek CNC, stołu tnącego Zund, własna stolarnia, ślusarnia, spawalnia),
  • możliwość wykonania prototypów,
  • współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem, otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • urokliwe biuro i profesjonalne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych zadań,
  • udział w ciekawych, nowatorskich i niebanalnych projektach zgodnymi z najnowszymi trendami światowymi,
  • sprzyjającą i inspirującą atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Lidera Grup Montażowych / Koordynatora
Miejsce pracy: Niemcy / Polska – Przeźmierowo k. Poznania

Zadania:

  • wyjazdy z montażystami na zagraniczne placówki (głównie Niemcy),
  • koordynowanie prac z biura w Poznaniu,
  • nadzorowanie pracy ekipy montażystów składającej się z około 5 osób,
  • zarządzanie projektami montażowymi reklam, projektami odświeżania wizerunku wnętrz i pracami malarskimi na terenie Niemiec,
  • dbałość o wysoki standard, terminowość i poprawność techniczną wykonanej pracy,
  • zakup i dostarczanie potrzebnych materiałów,
  • kontakt z klientem w zakresie przebiegu procesu montażu,
  • dbanie o miłą atmosferę w zespole Współpracowników.

Od kandydatów wymagamy:

  • czynnego prawa jazdy,
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów montażowo-malarskich,
  • minimum średniej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny!
  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych,
  • umiejętności zarządzania grupą i egzekwowania zadań.

Oferujemy:

  • inspirującą pracę w Firmie, która nie zna granic,
  • uczciwe warunki zatrudnienia,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • wsparcie fachowców z branży reklamowej, inżynierskiej i budowlanej,
  • możliwość awansu (Firma jest otwarta na własną inicjatywę i nagradza za zaangażowanie).

Handlowiec i/lub Opiekun klienta

Rynek niemiecki

Jeżeli:

posiadasz zacięcie do pracy w sprzedaży, doskonale odnajdujesz się w dziedzinie druku i reklamy, w profesjonalny sposób potrafisz nawiązać i utrzymać relacje z klientami, potrafisz prezentować ofertę i możliwości firmy, posługujesz się biegle językiem niemieckim,

Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem zapewniającym,
  • wsparcie techniczne przy bardziej zaawansowanych projektach,
  • realne szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pełne szkolenie produktowo-sprzedażowe.

DOCENIAMY PRACOWNIKA I JEGO ZAANGAŻOWANIE DAJĄC:

  • możliwość aplikacji na wybrane stanowisko Handlowiec i/ub Opiekun klienta,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • partnerskie stosunki Pracownik – Pracodawca,
  • zatrudnienie bezpośrednio na podstawie umowy o pracę.

Rynek polski

Jeżeli:

posiadasz doświadczenie w sprzedaży, wiesz na czym polega praca w drukarni wielkoformatowej, doskonale odnajdujesz się w dziedzinie druku,
w profesjonalny sposób potrafisz pozyskać i obsłużyć klientów.

A ponadto:

  • wiesz co może oferować drukarnia wielkoformatowa,
  • potrafisz utrzymywać partnerskie i długofalowe relacje z klientami,
  • potrafisz prezentować ofertę i możliwości firmy.

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy,

Rynek skandynawski

Jeżeli:

posiadasz zacięcie do pracy w sprzedaży, doskonale odnajdujesz się w dziedzinie druku i reklamy, w profesjonalny sposób potrafisz nawiązać i utrzymać relacje z klientami, potrafisz prezentować ofertę i możliwości firmy, posługujesz się biegle jednym z języków skandynawskich.

Oferujemy:

    rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia pracy,
    współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem zapewniającym,
    wsparcie techniczne przy bardziej zaawansowanych projektach,
    realne szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    pełne szkolenie produktowo-sprzedażowe.

    możliwość aplikacji na wybrane stanowisko Handlowiec i/ub Opiekun klienta,
    bardzo dobre warunki pracy,
    partnerskie stosunki Pracownik – Pracodawca,
    zatrudnienie bezpośrednio na podstawie umowy o pracę.

Up
W czym możemy Ci pomóc?
Napisz do nas kontakt@kreativia.pl lub zadzwoń +48 61 863 83 73