Deco

WYKORZYSTANIE TKANIN Z ZADRUKIEM W ARANŻACJI WNĘTRZ

Rola tkanin w nowoczesnym i modnym wnętrzu jest dzisiaj nie do przecenienia. Najefektywniejszym narzędziem, przy pomocy którego możemy dokonać szybkiego i stosunkowo taniego „liftingu” dowolnego pomieszczenia jest wykorzystanie materiałów tekstylnych w bogatej palecie kolorów i struktur tkaniny. Oryginalne obrusy, abażury, obrazy w ramach, pokrowce na meble czy narzuty zadrukowane modną kolorystyką i wzornictwem, nadadzą każdej przestrzeni świeżego oblicza, bez potrzeby jego całościowej zmiany.

TAPETY

Obecnie tapety i tkaniny ścienne są chętnie wykorzystywane w reprezentacyjnych, klasycznych aranżacjach ale również w nowoczesnych wnętrzach, w których klimat świetnie wpisują się miękkie tapicerowane ściany. Oprócz względów estetycznych ściany zyskują dodatkowo efekt miękkości i przytulności, a pomieszczenie ma lepszą akustykę.

więcej
ROLETY

Obecnie na rynku jest ogromny wybór tkanin jak i gotowych kompletów do dekoracji okien, zarówno firan, zasłon jak i praktycznych rolet. Najważniejsze przy wyborze aranżacji okna jest określenie stylu oraz funkcji, jakie mają dominować w dekorowanej przestrzeni.

więcej
PODUSZKI I SIEDZISKA

Wygodne siedzisko to jeden z podstawowych elementów niemal w każdej przestrzeni. W zależności od tego jaki typ poduszki, krzesła czy siedziska preferujemy w naszym wnętrzu możemy dowolnie eksperymentować z wzorem, kolorem oraz strukturą tkaniny.

więcej

W tym celu proponujemy zadruk metodą sublimacji na specjalnie przygotowanych tkaninach. Zadruk tą metodą charakteryzuje się bardzo żywymi głębokimi kolorami, odpornością na ścieranie oraz na promieniowanie UV.Przy zadruku lateksowym na tkaninach, płótnie i innych nośnikach powlekanych i niepowlekanych najistotniejszym jest fakt, że dzięki zastosowaniu w farbach bazy wodnej uzyskujemy druk ekologiczny w 100%, całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia, co w przypadku użycia go na tkaninach przeznaczonych do wnętrz nie pozostaje obojętne.

OBRUSY

Z pewnością doskonała inwestycją w każdym hotelu, czy restauracji będą oryginalne obrusy wykonane z doskonałych tkanin oraz z troską o wykorzystanie aktualnych trendów we wzornictwie.

więcej
OBRAZY

Tkaniny przeznaczone do prezentacji ściennej mogą przyjmować formę całościowego wykończenia powierzchni ściany lub określonej wielkości paneli np. w ramach aluminiowych, drewnianych lub napięte bezpośrednio na stelaż.

więcej
WYKŁADZINA

Za sprawą coraz lepszych parametrów użytkowych, bogatej kolorystyki i modnej palety wzorów nowoczesne wykładziny są nie tylko puszyste i miękkie w dotyku ale również odporne na udeptywanie, plamy czy blaknięcie kolorów.

więcej
POWRÓT DO GÓRY