Podwieszane systemy reklamowe

10
Podwieszenia targowe podświetlane
Podwieszane formy przestrzenne

Podwieszane formy przestrzenne to nierozłączny element targów. Znamy specyfikę i problemy budowy stoisk targowych i wiemy jak ważne są funkcjonalne rozwiązania. Nasze systemy podwieszeń zaprojektowaliśmy tak, aby ich montaż był zawsze prosty, a efekt wizualny zadowalał wymagającego Klienta. Po prostu wiemy jak to zrobić i robimy to dobrze.

System Light

Podwieszenia w systemie Light charakteryzuje prostota wykonania oraz szybkość montażu bez użycia narzędzi. Konstrukcja zbudowana z aluminiowych rur składa się niezwykle prosto, a nałożona tkanina zakrywa ją w całości. Wiele kształtów oraz formatów dostępne jest na magazynie co znacznie przyspiesza termin realizacji.

Konstrukcja systemu Light

Konstrukcja wykonana jest z aluminiowych, anodowanych rur o średnicy 30 mm. Odcinki składa się ze sobą za pomocą łączników bez użycia narzędzi, wystarczy wcisnąć łącznik w rurę. Pionowe poprzeczki umieszczone w odpowiednich odległościach gwarantują sztywność konstrukcji. Niska waga systemu pozwala na połączenie kilku linek mocujących w jedną i montaż do sufitu na jednej linie głównej.

System Strong Simple

Solidne rozwiązanie w systemie Strong z konstrukcją z anodowanych profili aluminiowych. Konstrukcja skręcana jest specjalnymi łącznikami co gwarantuje jej stabilność i umożliwia wykonanie dużych formatów. Tkanina umieszczona jest pomiędzy widocznymi profilami i naciągnięta dzięki obciążeniu profilu dolnego.

Konstrukcja systemu Strong Simple

Konstrukcja wykonana jest z aluminowych, anodowanych profili, dwu i cztero kanałowych o średnicy 32 mm. Odcinki profili skręca się za pomocą łączników, co jest gwarancją solidności konstrukcji i całego podwieszenia. Pionowe poprzeczki umieszczone są w narożnikach, a dolny profili doważony jest prętem stalowym wsuniętym w kanał.

System Strong Double

Solidne rozwiązanie w systemie Strong z konstrukcją z anodowanych profili aluminiowych, zasłonięta w całości napiętą zadrukowaną jedno lub dwustronnie tkaniną. Konstrukcja skręcana jest specjalnymi łącznikami co gwarantuje jej stabilność i umożliwia wykonanie dużych formatów. Grafika widoczna jest od zewnątrz i wewnątrz podwieszenia i idealnie napięta dzięki elastycznej tkaninie oraz zapięciu na zamek.

Konstrukcja systemu Strong Double

Konstrukcja wykonana jest z aluminiowych, anodowanych profili, dwu i cztero kanałowych o średnicy 32 mm. Odcinki profili skręca się za pomocą łączników, co jest gwarancją solidności konstrukcji i całego podwieszenia. Pionowe poprzeczki mogą być umieszczone na całej konstrukcji i pozostaną niewidoczne ponieważ przykrywa je tkanina. Zwiększają one stabilność konstrukcji i pozwalają na idealne napięcie tkaniny.

System SF Large Box

System pozwala na wykonanie form sześciennych i zamykanie ich grafiką z każdej strony. Grafika wpinana w profil dzięki sylikonowej taśmie wypełnia całą powierzchnię podwieszenia i konstrukcja staje się niewidoczna. Kierując światło lamp do środka uzyskamy podświetlanie grafiki.

Konstrukcja systemu SF Large Box

Konstrukcja wykonana jest z aluminowych profili, z podwójnym rowkiem do wpinania gumki sylikonowej. Profile poziome i pionowe łączy się w narożnikach tak, aby po wpięciu grafiki konstrukcja była nie widoczna. Przy dużych formatach stosuje się poprzeczki, które mogą być wyprofilowane do środka tak, aby nie rzucały cienia przy podświetleniu od wewnątrz.

System Smart Frame Lightbox

Podwieszenia oparte na systemie Smart Frame, gdzie tkanina wpinana jest w profi l dzięki obszyciu jej krawędzi sylikonową gumką. Najważniejszą zaletą tego systemu jest możliwość podświetlenia grafiki od wewnątrz konstrukcji modułami LED umieszonymi na krawędziach. Oferujemy dwa rozwiązania łączenia konstrukcji w narożnikach.

Konstrukcja systemu Smart Frame Lightbox

Konstrukcja zbudowana z aluminiowych profl i wykorzystywanych w systemie napinania tkanin z sylikonową gumką Smart Frame. Możliwość połączenia narożników w jedną konstrukcję i zastosowanie grafiki dookoła bez widocznego profilu pionowego. Druga opcja pozwala na wykonanie podwieszenia z wielu niezależnych kasetonów oraz dowolną ich konfigurację.

POWRÓT DO GÓRY