POS/Display

04

Posiadając wiedzę oraz możliwości produkcyjne nie mamy żadnych ograniczeń. Produkujemy POS'y łącząc pomysły i niestandardowe materiały po to, aby wyeksponować Twój produkt i zwiększyć jego sprzedaż. Powierz nam obsługę swoich akcji promocyjnych oraz serwisowych i przekonaj się o naszej wielozadaniowości.

Druk cyfrowy umożliwia nam produkcję każdej ilości standów i opakowań. Korzystamy z druku UV bezpośrednio na tekturze lub tworzywie, albo stosujemy okleiny drukowane technologią lateksową. Cięcie i bigowanie na maszynach CNC takich jak Zund, daje możliwości natychmiastowego wykonania prototypu jak i całych serii.

Teraz weźmy błyszczące PCV, kolorowe PMMA, zadrukujmy i połączmy. Dodajmy element ze szczotkowanego aluminium i podświetlmy subtelnym światłem LED. Dostaniemy efektowny display, stojak lub ekspozytor do prezentacji Twojego produktu. Nasz dział projektowania i konstrukcji stworzy dzieło jakiego oczekujesz, a realistyczne wizualizacje pomogą podjąć wiele decyzji jeszcze przed przystąpieniem do prototypowania.

Nasz dział projektowania i konstrukcji stworzy dzieło jakiego oczekujesz, a realistyczne wizualizacje pomogą podjąć wiele decyzji jeszcze przed przystąpieniem do prototypowania.

Wykonujemy standy promocyjne o dowolnych kształtach. Nadruk na plexi wykonany technologią UV oraz precyzyjne wycięcie dowolnego kształtu, pozwala nam na tworzenie bardzo nietypowych form reklamowych.

POWRÓT DO GÓRY