Przebudowy i dekoracje

06

Zmieniamy logo, malujemy fasadę, wyklejamy tapety i grafiki, montujemy oznakowanie. Wykonujemy meble, stoiska i punkty informacyjne. Na nowo aranżujemy i dekorujemy przestrzeń by zachęcała do zakupów.

Przebudowy galerii i sklepów

Nowoczesny design, funkcjonalna przestrzeń, kreatywne dekoracje. Malujemy wnętrza zgodnie z założonym kodem kolorystycznym aby wyznaczyć strefy w dużej przestrzeni. Na ścianach wyklejamy tapety z grafiką zgodną z koncepcją. Montujemy ozdobne sufity, dekoracje ścian, malujemy grafiki, naklejamy folie, wszystko to powoduje, że wnętrza nabierają nowej jakości na kolejne lata..

Rebranding logotypu

Zmiana logo, koloru, hasła reklamowego. Produkujemy, demontujemy to co jest już przeszłością i montujemy nowe. Jednocześnie w wielu miejscach w całej Europie.

Oznakowanie informacyjne i reklamowe

Reklama wizualna, systemy informacji zewnętrzne i wewnętrzne stanowią nieodzowny element wizerunkowy każdego obiektu. Logo z przestrzennych podświetlanych liter na fasadzie budynku, pylon witający klientów przed wjazdem do firmy, tablica informacyjna przy wejściu oraz systemy wewnętrzne, logo w recepcji, informacja przy windzie, tabliczka przy drzwiach. Wszystko spójne i czytelne, kiedy potrzeba minimalistyczne w formie i kolorze, innym razy pełne ozdobników.Dopasowane do oczekiwań.

Wystroje sklepów i dekoracje

Nowoczesny design, funkcjonalna przestrzeń, kreatywne dekoracje. Malujemy wnętrza zgodnie z założonym kodem kolorystycznym aby wyznaczyć strefy w dużej przestrzeni. Na ścianach wyklejamy tapety z grafiką zgodną z koncepcją. Montujemy ozdobne sufity, dekoracje ścian, malujemy grafiki, naklejamy folie, wszystko to powoduje, że wnętrza nabierają nowej jakości na kolejne lata.

Wnętrza firmowe

Projektujemy biura i przestrzenie wspólne. Produkujemy meble, zabudowy, elementy oświetleniowe. Dekorując Twoją przestrzeń, poruszamy emocje.

więcej
Meble reklamowe

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia prezentacja produktu w miejscu sprzedaży, dlatego przy projektach mebli reklamowych łączymy funkcjonalność z nowoczesnym designem.

Nowoczesne technologie malarskie

Jedną z najważniejszych zalet oferowanych usług malarskich jest dokładność, która wraz z wydajnością określa filozofię naszej pracy. Nowoczesne technologie malarskie pozwalają osiągać spektakularne i wymierne efekty, bez starty cennego czasu. Pracujemy na wydajnych i precyzyjnych technologiach Airless, stosujemy farby i grunty dające gwarancję jakości i trwałości powłok. Zmieniamy kolorystykę, odświeżamy wygląd, zmieniamy postrzeganie.

więcej
POWRÓT DO GÓRY