Przestrzenie targowe

System tkanin napinanych Smart Frame to idealne rozwiązanie do zabudowy stoisk targowych, wnętrz, witryn sklepowych i przestrzeni publicznych. Przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, wolnostojących jak i podwieszanych. Przy systemie Smart Frame można stosować wiele rodzajów materiałów tekstylnych, drukowanych nowoczesną technologią sublimacji lub lateksu. Lekka konstrukcja i możliwość wymiany tkaniny bez narzędzi i fachowców, to praktyczne i ograniczające koszty atuty systemu. Dodatkową zaletą jest możliwość złożenia tkanin w kostkę, co umożliwia łatwe przechowywanie oraz ekonomiczny transport.
Katalog Przestrzenie targowe

Ścianki zbudowane w systemie Smart Frame to idealna forma do zabudowy stoiska targowego. To fantastyczne wsparcie dla nowoczesnego marketingu. Najpopularniejszy profil dedykowany do zabudów targowych i wystawienniczych to profil o głębokości 100 mm w trzech kolorach do wyboru

więcej

Charakterystyczną cechą naszego systemu jest możliwość stworzenia ścianki w dowolnym formacie. Łącząc moduły można stworzyć ściankę pojedynczą, podwójną, potrójną. Smart Frame może być użyty wiele razy, na tej samej ramie można zmieniać grafiki w zależności od potrzeby komunikacji.

więcej

Ściana stoiska targowego czy innej powierzchni reklamowej z możliwością podświetlenia taśmą LED to niezwykle efektowne rozwiązanie . System ten jest idealny do stosowania ekspozycji dwustronnych, a także jednostronnych z usztywnionymi plecami z tworzywa. Moduły można łączyć pod dowolnym kątem.

więcej

Zastosowanie profilu o głębokości 44mm, który można giąć po łuku pozwala na stworzenie eliptycznych form przestrzennych. Nasze bryły takie jak RING dedykujemy nie tylko do postawienia ale również do podwieszenia. Będzie to ciekawe uzupełnienie stoiska targowego zbudowanego ze ścian wolnostojących.

więcej

Zastosowanie profilu P Box umożliwia budowanie oryginalnych form prostopadłościennych z czterema lub sześcioma ściankami. Produkt taki jak BOX można zawiesić na ścianie, podwiesić lub wykorzystać go jako ekspozytor wolnostojący.

więcej

Zastosowanie specjalistycznych profili umożliwia nam zbudowanie pustych prostopadłościennych form z zadrukiem na czterech ściankach, podświetlanych lub nie.

więcej
POWRÓT DO GÓRY