Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Naszą bogatą ofertę liter przestrzennych kierujemy do firm stawiających na efektywną promocję własnego wizerunku. Wzrok klientów najbardziej przyciągają reklamy świetlne. Jednym ze sposobów na efektywną reklamę są litery przestrzenne podświetlane oraz litery 3D. Tego rodzaju reklamy zewnętrzne świadczą o prestiżu firmy, dlatego warto w nie zainwestować. Litery przestrzenne 3D LED to nowoczesna i coraz bardziej popularna forma reklamy wizualnej. Wykorzystywane zarówno do brandingu zewnętrznego, jak i wewnętrznego podkreślają prestiż i wizerunek firmy stając się swoistą wizytówką. Wysoka zauważalność takich form reklamy powoduje, że inwestycja bardzo szybko zaczyna się zwraca , a efekt wizualny pozostaje przez wiele lat na bardzo wysokim poziomie.

Modele liter przestrzennych

Do produkcji liter korzystamy z szerokiego asortymentu materiałów takich jak np.: stal nierdzewna, aluminium, tworzywa sztuczne, taśmy alurapid. Oferujemy szeroką gamę liter z możliwością podświetlenia. Nasze modele cechuje zróżnicowanie pod kątem wyboru materiału, z jakiego ma być zrobiony bok. Proponujemy różne możliwości w zależności od indywidualnych potrzeb.

więcej
Zobacz jak produkujemy litery przestrzenne

Możliwość dowolnego kształtowania oraz wiele metod produkcji pozwala nam na przerobienie każdego logo na postać liter 3D. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc nad projektem począwszy od koncepcji poprzez produkcję, aż po montaż. Technologię wykonania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danego produktu. Nasze litery tworzymy używając nowoczesnych metod formowania i obróbki materiałów, a dzięki wyobraźni i nieograniczonym pomysłom proponujemy wiele rodzajów liter przestrzennych

więcej
Nasze realizacje

Model Acrylic to najnowsze i najefektowniejsze rozwiązanie na ryku. Litera ta wykonana jest z jednego kawałka bloku plexi tzw. monobloku. Model ten na tle innych wyróżnia luksusowy wygląd, minimalizm i prostota formy. Duży format litery pozwala zbudować ją z z wielu elementów, a po montażu litera wygląda jak jednolita bryła bez łączeń.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.

Paulina Sądej
Project manager - Litery 3D, kasetony
M. +48 784 163 164
Email: Paulina Sądej

POWRÓT DO GÓRY