Modele liter przestrzennych

Do produkcji liter korzystamy z szerokiego asortymentu materiałów takich jak np.: stal nierdzewna, aluminium, tworzywa sztuczne, taśmy alurapid. Oferujemy szeroką gamę liter z możliwością podświetlenia. Nasze modele cechuje zróżnicowanie pod kątem wyboru materiału, z jakiego ma być zrobiony bok. Proponujemy różne możliwości w zależności od indywidualnych potrzeb.
Pobierz nasz katalog

Model K

Użycie profilu kątowego zapewnia literom przestrzennym ciekawy i niekonwencjonalny wygląd. Po- dobnie jak profil trójkątny wyróżnia się trwałością.

więcej
Model Acrylic

Najnowsze i najefektowniejsze rozwiązanie na ryku. Litera wykonana z jednego kawałka bloku plexi tzw. monoblok. Model ten na tle innych wyróżnia luksusowy wygląd, minimalizm i prostota formy. Można zastosować w tym przypadku lakierowany bok. Duży format litery pozwala zbudować ją z z wielu elementów, po montażu litera wygląda jak jednolita bryła bez łączeń.

więcej
Model T

Zastosowanie trójkątnego profilu aluminiowego gwarantuje nietypowe i oryginalne wykończenie li- tery. Profil ten wyróżnia się się trwałością na uszkodzenia mechaniczne oraz grubością 0,9 mm

więcej
Model P

Litery wykonane z taśmy aluminiowej lub stali nierdzewnej to bardzo estetyczne i niedrogie rozwiazanie. Model ten pozwala na wygięcie dowolnego kształtu oraz dowolnego kąta wewnętrznego i zewnętrznego.

więcej
Model D

To najtańsze i najprostsze w wykonaniu litery na rynku. Profil posiada podwójne zagięcie, co wzmacnia taśmę i nadaje literom eleganckiego wyglądu. Litera charakteryzuje się obniżoną sztywnością, zaleca się jej montaż do sztywnej płaszczyzny lub podkonstrukcji.

więcej
Model N

Litery wykonane z taśmy aluminiowej lub stali nierdzewnej to bardzo estetyczne i niedrogie rozwiązanie. Model ten pozwala na wygięcie dowolnego kształtu oraz dowolnego kąta wewnętrznego i zewnętrznego.

więcej
Model Hallo

Litera z podświetleniem od tyłu w kierunku ściany, co w nocy daje bardzo ciekawe efekty wizualne. Litery są montowane na dystansach, co nadaje logotypom i literom lekkości i elegancji. Logo z efektem halo to jednoznaczna identyfikacja obiektu z firmą.

więcej
Model Alu-P

Model ALU P cechuje możliwość realizacji dużych rozmiarów liter i znaków. Bok litery wykonany z taśmy aluminiowej, natomiast lico z pleksi barwionej w masie lub z pleksi bezbarwnej lub mlecznej wyklejonej folią translucentną. Finalnie daje to ciekawy efekt - lico może świecić inną barwą niż brzeg litery, litera ta nie posiada rantu.

więcej
Model Alu-E

Litera dedykowana do dużych formatów, solidna, spawana z tyłu, boki z blachy aluminiowej. Lico w tej literze osadzone jest za pomocą taśmy Elkamet, litera malowana jest proszkowo na dowolny kolor.

więcej
Model Alu-K

Solidna litera spawana z tyłu i boków z blachy aluminiowej. Lico osadzone za pomocą spawanej w kształt litery ramki aluminiowej. Rozwiązanie to daje pewność osadzenia lica przy sporych rozmiarach. Litera malowana proszkowo na dowolny kolor.

więcej
Model Alu-B

Litery i znaki wielkoformatowe tzn. elementy powyżej 2m wysokości wykonujemy w technice „elastycznego lica”, bok litery stanowi profil aluminiowy napinający winylowe lico. Front litery, czyli lico zadrukowujemy grafiką lub zaklejamy kolorową folią.

więcej
POWRÓT DO GÓRY