Smart Frame – system tkanin napinanych

01
O systemie

Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. Szeroka gama profili do budowy ram to przewaga naszego systemu. Wysokiej jakości zadruk lateksowy i sublimacyjny gwarantują doskonałą jakość grafiki. Praktycznie Smart Frame nie jest ograniczony wymiarem, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym.

Profile

Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości gra ki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką sylikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część pro li dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. Szeroka gama do budowy ram to przewaga naszego systemu.

więcej
Zastosowanie

Smart Frame w przestrzeniach publicznych wyróżniają intensywne kolory, podświetlenie i przede wszystkim spektakularne duże formaty. Smart Frame przekazuje informacje, reklamuje, komunikuje, pokazuje sztukę, na stale lub tymczasowo. Daje nieograniczone możliwości zastosowania w w aranżacji dużych przestrzeni.

więcej
Przestrzenie targowe

System napinania tkanin na ramy Smart Frame doskonale sprawdzi się się na różnego rodzaju konferencjach, targach, galeriach, stoiskach promocyjnych w galeriach handlowych oraz punktach typu POP i POS, czyli wszędzie tam, gdzie ważne jest zainteresowanie klienta, zaprezentowanie produktów, czy zaoferowanie darmowych próbek. Ścianka stworzona z ramy i tkaniny Smart Frame z powodzeniem posłużyć może jako „tło” na stoisku targowym.

więcej
Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.

Paulina Sądej
Project manager - Litery 3D, kasetony
M. +48 784 163 164
Email: Paulina Sądej

POWRÓT DO GÓRY