Wrap it up! – Oklejanie samochodów

07

WRAP IT UP! należy do grupy Kreativia, nowoczesnej drukarni wielkoformatowej oferującej najwyższej jakości druk w technologiach Latex , Sublimacja, UV.
Nasz zespół liczy ponad 100 osób, posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Wielkopolsce. Wspieramy naszych klientów na rynku europejskim, skandynawskim i środkowowschodnim. Jesteśmy solidnym partnerem, zaufanym dostawcą, silnym wsparciem produktowym i technicznym zarówno dla klienta indywidualnego, jak i Partnera, z którym współpracujemy stale i długofalowo. Skontaktuj się z nami i poznaj cała gamę ofertową grupy Kreativia.

OCHRONA LAKIERU

Za pomocą aplikacji bezbarwnej folii 3m na lakierowane części karoserii zabezpieczamy te elementy, które narażone są na uszkodzenia spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, żwir, piasek, sól, zarysowania i odpryski. Poliuretanowe folie ochronne charakteryzuje zdolność samoregeneracji pod wpływem ciepła. Stosujemy je zarówno dla lakierów błyszczących, jak i matowych, a aplikacja takiej dodatkowej ochrony gwarantuje bezinwazyjność dla lakieru.

ZMIANA KOLORU

Chcąc zmienić wygląd swojego samochodu bez ponoszenia kosztów znacznie droższej usługi lakierowania najlepiej postawić na bezpieczną aplikację folii 3M. Szeroka gama barw, odwracalność tej usługi oraz dodatkowa ochrona lakieru przed drobnymi zarysowaniami stawiają tę metodę wizualnej odmiany auta pośród najbardziej popularnych.

OKLEJANIE REKLAMOWE

Jeśli lubisz wyróżniać się na drodze, a auto nie jest dla Ciebie tylko zwykłym środkiem lokomocji nasz zespół aplikatorów pomoże Ci uzyskać spersonalizowany wygląd Twojego auta. Dobrze zaprojektowana reklama na aucie to nośnik, którego po prostu nie da się nie zauważyć. Wygląd auta zaprojektowany pod indywidualny projekt i potrzeby to najskuteczniejszy nośnik reklamy. Bądź widoczny !

Jakość naszych usług potwierdzona certyfikatem 3M Platinum Partner.

OKLEJANIE DEKORACYJNE I TUNINGOWE

Znamy się na foliach i ich perfekcyjnej aplikacji, dlatego dla wszystkich indywidualistów, którzy stawiają na niepowtarzalność i unikatowość swojego samochodu polecamy montaż folii na wybranych elementach karoserii, okleimy dach, pasy tuningowe, lusterka, spojlery. Dajemy Ci gwarancję niesztampowego wyglądu, począwszy od spersonalizowanego projektu, a kończąc na usłudze wrappingu.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.

Email: Michał Szymański

TECHNOLOGIA I JAKOŚĆ
KREATIVIA CERTYFIKOWANA DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA - The 3MTM MCSTM Warranty Qualified Manufacturer Jakość bez kompromisów - otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości trwałych, ostrych, bezwonnych i ekologicznych wydruków na foliach w technologii HP Latex, wyłącznie na oryginalnych certyfikowanych materiałach. Nasza drukarnia spełnia wysokie normy jakościowe i pozytywnie przeszła proces certyfikacji programu 3M MCS Warranty. Oznacza to , że nasze wydruki w technologii HP Latex na foliach 3M są objęte międzynarodową gwarancją tego producenta.

Przyznane certyfikaty rozpoznawalne są międzynarodowo dzięki wspólnym w ponad 200 krajach standardom egzaminowania. 3M to firma rozpoznawana dzięki najwyższej jakości produktów. Najwyższą jakość usługi aplikacji gwarantuje prestiżowy tytuł 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer nadawany najlepszym aplikatorom folii samochodowych. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w Certyfikowanym Centrum Szkoleniowym 3M - The Wrap Center - uzyskując stosowne certyfikaty (w tym 3M Endorsed)

DRUKUJEMY W TECHNOLOGII HP LATEX
Drukujemy w technologii wielkoformatowego druku lateksowego na najnowszych ploterach marki HP Latex. Jest to obecnie najlepsza dostępna technologia druku wielkoformatowego na świecie. Atramenty HP Latex są tworzone na bazie wody i łączą w sobie najlepsze cechy atramentów na bazie rozpuszczalników (solwentów) i wody. Zapewniają one bardzo dużą odporność na zarysowanie oraz trwałość na promieniowanie UV - ponad 5 lat bez zabezpieczania laminatem Niewątpliwym atutem jest ponad przeciętna, bardzo wysoka jakość. Wydruki wykonywane za pomocą atramentu HP Latex wysychają całkowicie wewnątrz drukarki i stanowią trwały obraz, który można w zależności od potrzeb, od razu eksponować, laminować, wykańczać, naklejać I wysyłać. Technologia HP Latex oferuje niezwykle szerokie możliwości tworzenia wydruków umieszczanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, znacznie przekraczające to, co można osiągnąć na tradycyjnych drukarkach ekologicznych lub z atramentem na bazie wody.

Druk HP latex
w najwyższej jakości w zakresie bardzo trwałych, bezwonnych, ekologicznych, ostrych i jaskrawych wydruków idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz (fototapety, obrazy na płótnie canvas), trwałych oznakowań zewnętrznych (szyldy, banery, siatki, oklejanie samochodów, autobusów, oraz wyklejanie zewnętrzych tynków oraz cegieł, backlit, citylight) oraz wewnętrznych. Bezwonne wydruki spełniają wysokie normy w zakresie ochrony środowiska - idealne do hoteli, restauracji, kawiarni, szpitali, przedszkoli, szkół, mieszkań. Trwałość materiałów jest lepsza niż w przypadku atramentów z rozpuszczalnikiem eco, a nawet twardego solwentu. Wydrukowane przez nas grafiki na dedykowanych foliach 3M, umieszczane na pojazdach, mają 7-letnią gwarancję 3MTM MCSTM.

POWRÓT DO GÓRY