Kolekcje

Kreativia stworzyła 9 kolekcji nowoczesnego i disagnerskiego systemu identyfikacji wizualnej. Proponujemy rozwiązania wyróżniające się na rynku nowoczesną linią, dbałością o detale, perfekcyjnym wykończeniem oraz szeroką gamą materiałów używanych do produkcji oznakowania wewnętrznego.

W skład kompletnej linii zawsze wchodzi 5 elementów:
-Tabliczki przydrzwiowe
-Tablice naścienne
-Tablice podwieszane
-Semafory
-Pylony

Kolekcja Geometric

Cechą charakterystyczną tej propozycji są linie łączące poszczególne moduły. Każdy z paneli dzielimy geometrycznie na wielokąty. Ta koncepcja z założenia nie ma żadnych krągłości, naroża zawsze cięte są na ostro.

więcej
Kolekcja Simple

Jest to najbardziej klasyczna linia jeśli chodzi o formę i kształt. Charakteryzuje się różną głębokością poszczególnych elementów danego nośnika np.tablicy informacyjnej. Istnieje możliwość skonstruowania nośników z łatwo wymienną informacją poprzez zastosowanie dodatkowych profili aluminiowych.

więcej
Kolekcja Straight

W tej linii występuje rdzeń mocno kontrastujący w kolorze z licem. Narożniki wszystkich nośników z tej kolekcji zakończone są ostrym kątem.

więcej
Kolekcja Rounded

Tę kolekcję charakteryzuje połączenie dwóch materiałów w jednym nośniku. W tym projekcie dla każdego z dwóch użytych surowców stosujemy inny promień zaokrąglenia narożników.

więcej
Kolekcja Slices

W tej propozycji lica nośników są wielowarstowe, poszczególne warstwy o różnych formatach są na siebie naklejane, począwszy od największego elementu od strony rdzenia, a skończywszy na najmniejszym formacie od strony frontu. Kolekcję tę wyróżnia również jednolita kolorystyka, np. biała lub czarna.

więcej
Kolekcja Arc

Tę kolekcję wyróżnia brak ostrych narożników, płynność i zaokrąglenia, charakterystyczne są zaoblenia narożników. Występuje tu również charakterystyczny kontrast kolorystyczny między rdzeniem, a licem.

więcej
Kolekcja Drop

W tej koncepcji odnaleźć można dowolne opływowe kształty, pozbawione narożników i kątów prostych. Ważna cechą jest również zastosowanie w licu dwóch warstw tzw. kanapki np. połączenie na froncie akrylu z klejoną płytąpcv, a anstępnie zaobrzeżowanie.

więcej
POWRÓT DO GÓRY