System informacji wizualnej

Skutecznie działający system informacji wizualnej mówi: „Pozwól, że pomogę Ci dotrzeć do celu”. System informacji wizualnej (SIW) to konieczny i wzbogacający wizerunek aspekt funkcjonalności każdego złożonego obiektu, czy też w większej skali przestrzeni miejskiej.

Galerie handlowe

Elementy SIW takie jak: kierunkowskazy, tablice informacyjne, mapy, informatory, piktogramy i inne określają miejsce oraz podpowiadają kierunek, w którym powinniśmy się poruszać i wskazują istotne informacje.

więcej
Parkingi

System informacji wizualnej znajduje zastosowanie w galeriach handlowych, lotniskach, dworcach, hotelach, basenach, parkingach, obiektach komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

więcej
Obiekty użyteczności publicznej

Projektujemy i tworzymy systemy odpowiadające stylistyką obiektom, w których zostaną zainstalowane. Stosujemy najnowsze technologie obróbki i druku, łączymy materiały takie jak stal, aluminium, szkło, tworzywa, drewno i kamień, dbamy o efekt wizualny wraz z przemyślaną merytoryką.

więcej
Firmy i biurowce

Kompleksowa obsługa w zakresie projektowania i produkcji systemów informacji wizualnej, systemów „digital signage” oraz grafiki informacyjnej.

więcej
Hotele i Spa

Tworzymy niepowtarzalne projekty oznakowań w hotelach i centrach odnowy biologicznej, naszym głównym założeniem jest stworzenie prostych czytelnych wzorów, które jednocześnie będą atrakcyjne dla Państwa gości i pozwolą dotrzeć w odpowiednie miejsce.

więcej
Sklepy wielkopowierz- chniowe

Specjalizujemy się w przebudowach galerii i sklepów wielkopowierzchniowych. Naszym największym atutem jest doświadczenie w rebrandingu oraz możliwość produkcji wszystkich elementów wystroju w własnym parku maszynowym, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom.

POWRÓT DO GÓRY