Zastosowanie

Smart Frame w przestrzeniach publicznych wyróżniają intensywne kolory, podświetlenie i przede wszystkim spektakularne duże formaty. Smart Frame przekazuje informacje, reklamuje, komunikuje, pokazuje sztukę, na stale lub tymczasowo. Daje nieograniczone możliwości zastosowania w w aranżacji dużych przestrzeni.Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie.Obszyta gumką sylikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą lateksową i sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. Smart Frame można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System Smart Frame może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

FASHION

Smart Frame przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, podwieszanych, jak i wolnostojących. Intuicyjna i bezproblemowa wymiana tkaniny pozwala w szybki sposób wymienić grafikę, by dostosować ja pod kolejną kampanię czy kolekcję modową.

więcej
FOOD

System tkanin napinanych Smart Frame pozwala zagospodarowaćduże powierzchnie sklepowe poprzez możliwość łączenia modułów i ustawiania ich w dowolnej konfiguracji.

więcej
PUBLIC AREAS

Smart Frame przekazuje informacje, reklamuje, komunikuje, pokazuje sztukę, na stale lub tymcza-sowo. Daje nieograniczone możliwości zastosowania w aranżacji dużych przestrzeni, gdzie prze-mieszcza się dziennie wiele osób.

więcej
HOTELS

Nowoczesny i dizajnerski system ekspozycji grafik w ozdobnych ramach Smart Frame pozwala na zastosowanie go w hotelowych wnętrzach zarówno jako obrazy w pokojach ale również jako deko-racje w korytarzach, czy grafiki w recepcji.

więcej
RESTAURANTS

Podświetlenie grafik pozwala wprowadzić do wnętrz restauracyjnych ciepły i przyjazny klimat. Smart Frame pozwala wykreować dekoracje klimatyczne, z charakterem i nastrojowe, a przy tym bezwonne i nieszkodliwe dla zdrowia.

więcej
OFFICES

Minimalistyczna forma wpisuje się w aktualny trend projektowania wnętrz korporacyjnych, a Smart Frame pozwala na zastosowanie grafik zgodnych z firmową kolorystyką.

więcej
MEDICAL FITNESS SPA

Bezwonne i nieszkodliwe dla zdrowia grafiki drukowane metodą lateksu i sublimacji z powodze-niem można wykorzystać w salonach Fitness, SPA i gabinetach medycznych.

więcej
POWRÓT DO GÓRY