FASHION

01

System Smart Frame to ekskluzywny i nowoczesny system napinania tkanin na ramę, stworzony by odpowiedzieć na potrzeby rynku dekoracji wnętrz.Intuicyjna i bezproblemowa wymiana tkaniny pozwala w szybki sposób wymienić grafikę, by dostosować ja pod kolejną kampanię czy kolekcję.

Profil F 33

Najcieńszy profil ścienny z opcją pod- świetlenia tylnego oraz z wpustem na sztywne plecy z tworzywa.

Profil F 66

Profil z możliwością grafiki jednostronnej, z zastosowaniem pleców ze sztywnego tworzywa i podświetleniem tylnym.

Technologia zadruku lateksem i sublimacją pozwala uzyskać idealną głębię koloru. Smart Frame przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, podwieszanych, jak i wolnostojących. System ten znajdzie zastosowanie jako efektowna ozdoba w przymierzalniach, strefach przykasowych, w witrynach sklepowych, świetnie posłuży również jako wielkoformatowe grafiki na ścianach.

Profil Q 120

Autorski, opatentowany profil dekoracyjny zaprojektowany z myślą o tworzeniu grafik w szerokich, ozdobnych ramach. Kompozyt z którego powstał może być wykończony w wysokim połysku lub subtelnym macie.

Profil Q 160

Największy z oferty, autorski, opatentowany profil dekoracyjny zaprojektowany z myślą o tworzeniu grafik w szerokich, ozdobnych ramach. Kompozyt z którego powstał może być wykończony w wysokim połysku lub subtelnym macie.

POWRÓT DO GÓRY