FOOD

Główne atuty systemu, czyli lekka i trwała konstrukcja oraz szeroki wybór tkanin z atestami niepalności dedykują Smart Frame do wykorzystania systemu w takich miejscach jak sklepy i salony sprzedaży. System pozwala zagospodarować duże powierzchnie sklepowe poprze możliwość łączenia modułów i ustawiania ich w dowolnej konfiguracji. Do tkanin można z powodzeniem dołączyć takie elementy oznakowania sklepowego jak marki, nazwy kolekcji, działów i wszelkie inne informacje.

Profil F 19

Mocniejsza wersja płytkiego profil ściennego. W standardzie dostępny w trzech kolorach: srebrny, biały i czarny. Najcieńszy profil ścienny z możliwością podświetlenia.

Profil P 46

Profil z nutą umożliwiającą wpięcia dodatkowych elementów. Idealny do stosowania ekspozycji dwustronnych, a także jednostronnych z usztywnionymi plecami z tworzywa i podświetleniem tylnym.

Smart Frame w przestrzeni sklepowej sprawdzi się jako oznakowanie działów sprzedaży, zabudowa wysp paletowych, oznakowanie stref promocyjnych czy zabudowa końcówek regałów. Podświetlenie diodami LED nadadzą charakteru każdej przestrzeni sprzedażowej.

Profil F 27/45

Dekoracyjny profil ścienny z ramką 45 mm w standardzie w kolorze srebrnym oraz z okleiną z naturalnego drewna Ebony.

Profil F 19/17

Dekoracyjny profil ścienny z ramką 17mm w standardzie w kolorze srebrnym oraz z okleiną z naturalnego drewna Zebrano.

POWRÓT DO GÓRY