OFFICES

Dzisiejsze nowoczesne firmy idące z duchem czasu i chcące dodać sobie prestiżu chętnie wykorzystują sztukę, tak by podnieść jakość wystroju pomieszczeń. Minimalistyczna forma wpisuje się w aktualny trend projektowania wnętrz korporacyjnych.

Profil Q 120

Autorski, opatentowany profil dekoracyjny zaprojektowany z myślą o tworzeniu grafik w szerokich, ozdobnych ramach. Kompozyt z którego powstał może być wykończony w wysokim połysku lub subtelnym macie.

Profil Q 160

Największy z oferty, autorski, opatentowany profil dekoracyjny zaprojektowany z myślą o tworzeniu grafik w szerokich, ozdobnych ramach. Kompozyt z którego powstał może być wykończony w wysokim połysku lub subtelnym macie.

Smart Frame pozwala na zastosowanie grafik zgodnych z firmowa kolorystyką. Logotyp, czy hasła na nich umieszczone staja się dodatkowym nośnikiem przekazu reklamy.

Profil F 27

Najmocniejszy profil ścienny. Umożliwia tworzenie dużych formatów ze względu na stabliną konstrukcję, przy zachowa- niu niewielkiej grubości. W standardzie w kolorze srebrnym oraz czarnym.

Profil F 44

Profil z gładką krawędzią ramy do zastosowania dwustronnego, przeznaczony do ekspozycji wolnostojącej i wiszącej.

System można wykorzystać jako grafiki w pokojach, pracowniach, jako dekoracje korytarzy, jako ekspozycje oferty w showroomach.

Profil F 27/45

Dekoracyjny profil ścienny z ramką 45 mm w standardzie w kolorze srebrnym oraz z okleiną z naturalnego drewna Ebony.

Profil F 19/17

Dekoracyjny profil ścienny z ramką 17mm w standardzie w kolorze srebrnym oraz z okleiną z naturalnego drewna Zebrano.

POWRÓT DO GÓRY